054-2001419
 
 

חוקר פרטי - בגידות

חוקר פרטי בגידות

 
חקירות אישות- בגידות
כשעולה החשד שבן או בת הזוג בוגדים, צריך אומץ בכדי לפנות לחוקר פרטי. הרגשת הבגידה, החשד המחלחל, הלחץ הנפשי, החששות והמבוכה – כולם יחד מתערבבים ולא פעם שיקול הדעת נפגע וקשה להחליט כיצד לנהוג, זה המקום לפנות לחוקרים המנוסים במקרים של אימות או הזמת בגידות.

אם את/ה שוקל/ת לשים קץ לסימני השאלה במערכת היחסים – אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר. משרדינו מיומן בחקירות אישות - בגידות ומטפל בתיקים מסוג זה ברגישות ודיסקרטיות מלאה. פנו אלינו להתייעצות ללא התחייבות.

ברשימה זו אספנו מעט סממנים נפוצים המאפיינים בני זוג שיתכן ובוגדים. סממנים אלה אינם מחייבים כלל אך הם סממנים המשותפים בהרבה מקרי בגידה. הר"מ מיועד לשני המינים.

1) אם היחסים בינכם התקררו לאחרונה, ובן הזוג שלכם לפתע מרגיש מרוחק.

2)אם בן זוגכם מרבה לבלות לבד, מרבה לצאת ל"סידורים", יוצא עם חברים, מבקר בני משפחה ופגישות עבודה חריגות,מקפיד על מראה חיצוני, לבוש חדש.

3) אם בן זוגכם משנה את שעות החזרה שלו מהעבודה.

4) אם בן זוגכם מרבה לדבר בטלפון ביחידות, יוצא מן החדר כשהוא עונה לשיחות, ומוחק הודעות אס.אמ.אס (מסרונים),לא משאיר את מכשיר הסלולארי ללא השגחה ומקבל שיחות או מסרונים בשעות לא שגרתיות.

5) אם בן זוגכם שומר לעצמו את הוצאות האשראי שלו, או מחזיק בחשבון בנק נפרד.

אלו הם רק כמה מן התופעות הנפוצות המאפיינים מי שיתכן ובוגד. חשוב לזכור שעד שלא הוכחה הבגידה, החשד הוא לכאורה בלבד. חקירות רבות הובילו בסופו של דבר לשלילת קיומה של בגידה והפרכת החשדות. בכל מקרה כדאי לשים קץ לחששות ולדעת את האמת.
במקרים שנמאס לחיות בצל השקרים והסתרים – אם אתם מרגישים שבן או בת זוגכם משקר ופוגע באמונכם אל תהססו לפנות למשרד חקירות מנוסה בטיפול בתיקים מסוג זה ואשר עורך חקירות ומעקבים מידי שבוע.

אנו נסייע לכם/ן באופן רגיש ודיסקרטי להגיע לחקר האמת.
 
דויד אדר
ADAR PI
 

 
צרו קשר עם חוקר פרטי   חייגו אלינו:   054-2001419
 
לייבסיטי - בניית אתרים